Telefón

 Tel.: + 421 944 150 505 

E-mail: office-ZVNC-landstar.sk 

Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

NA PREDAJ: 2-izbový byt s parkovaním a priestrannou terasou, Lozorno

Cena:
141 500,00 €
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Malacky
Obec:Lozorno
Kategória:Byty
Druh:2 izbový byt
  
Úžitková plocha:39 m2
Stav objektu:novostavba
Poschodie:1 / 4
Vonk. park. miesto:Áno
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:áno
Parkovanie: Vonk. park. miesto
 
ID inzerátu:V30
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

V exkluzívnom zastúpení vlastníka Vám ponúkame na predaj 2-izbový byt v novostavbe BD Breziny v Lozorne. Ponúkaný byt je situovaný na prvom (1) nadzemnom podlaží bytového domu (z celkového počtu 4), pričom okná v jeho obytných miestnostiach sú orientované na juhozápad (JZ). Podlahová plocha bytu predstavuje 39,00 m2, pričom k nemu prilieha aj priestranná terasa o výmere 23 m2. S vlastníctvom bytu je nerozlučne spojené aj výhradné právo užívať konkrétne parkovacie miesto nachádzajúce sa v oplotenom a uzamykateľnom dvore prislúchajúcom k bytovému domu, do ktorého sa vstupuje bránou pre peších, resp. vchádza automatickou bránou pre vozidlá. Byt je vybavený audiovrátnikom.

BYTOVÝ DOM
BD Breziny, navôkol obklopený lesmi Malých Karpát, je postavený v blízkosti vodnej nádrže Lozorno (priehrady), ktorá je najmä v poslednom období mimoriadne obľúbenou lokalitou. Vďaka svojej polohe tak predstavuje nielen ideálne miesto pre nerušené relaxovanie, či potulky lesom, ale umožňuje uspokojiť aj potreby tých jeho obyvateľov, ktorí vyhľadávajú aktívny oddych, či aktívne športové vyžitie. Na prízemí bytového domu sa nachádza spoločná práčovňa a miestnosť pre uskladnenie bicyklov. Každé poschodie bytového domu je vybavené postrannými spoločnými balkónmi. Bytový dom je vybavený výťahom. Vykurovaný je drevnou štiepkou prostredníctvom zdroja (kotolne) umiestnenej mimo bytového domu a vykurovacích telies (oceľových panelových radiátorov) umiestnených v jednotlivých bytoch; v bytovom dome je umiestnený zásobník na teplú úžitkovú vodu (bojler). V okolí bytového domu sú vysadené okrasné dreviny a zeleň, ktoré sú pravidelne udržiavané.

DISPOZÍCIA A VYBAVENIE BYTU
Cez bezpečnostné dvere zn. SHERLOCK sa vstupuje do zádveria, odkiaľ je možné vojsť do kúpeľne s WC, samostatnej spálne alebo do obývacej izby spojenej s kuchyňou. Z kuchyne sa vystupuje na terasu. Byt sa predáva v prevedení holobyt s dokončenou kúpeľňou (keramická dlažba a obklady, sanita) tak, ako je viditeľné aj na priložených fotografiách. Okná osadené v ponúkanom byte sú plastové s izolačným dvojsklom.

K ponúkanému bytu je možné si dlhodobo prenajať vonkajší betónový sklad umiestnený v oplotenom dvore na pozemku nachádzajúcom sa vedľa bytového domu.

OBČIANSKA VYBAVENOSŤ
Obec Lozorno ponúka kompletnú občiansku vybavenosť (detské centrum, materská škola, základná škola, lekáreň, pošta, obchody, kaviarne, hotely, atď.) ako aj výbornú dopravnú dostupnosť (po diaľnici Lozorno – Malacky 10 min, Lozorno – Bratislava 15 min).

Odhadované mesačné náklady spojené s užívaním ponúkaného bytu pri jeho užívaní dvoma osobami, t.j. všetky platby správcovi a elektrická energia predstavujú sumu 100 EUR.

Cena za ponúkaný 2-izb. byt: 141.500,- EUR. Províziu RK neplatíte.

Kontakt na makléra:
Juraj Vlček - 0944 150 505, e-mail: vlcek-ZVNC-landstar.sk

Maklér:

makler
Maklér:Landstar Services s. r. o.
Telefón:+421 944 150 505
E-mail:landstar-ZVNC-landstar.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.